Munkát keresel?

Modern géppark, szakmai fejlődés,
előrelépési lehetőség, biztos munkahely, tiszta környezet, folyamatos fejlődési- és előrelépési lehetőség, vidéki kollégáknak utazási költségtérítés, céges események.

Fékgyártással foglalkozó német multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Targoncás-raktáros

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő és kimenő szállítmányok rakodása
  • Beérkezett szállítmányok feldolgozása
  • Alkatrészek kigyűjtése beraktározása
  • Kézi és gépi anyagmozgatás raktáron belül és kívül

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (3312, 3313, 3324)
  • Alapfokú számítógépes ismeret (Excel/Word)
  • 3 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Magasemelésű targoncán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + műszakpótlék (50%)
  • Egyéb juttatások (cafeteria, bónuszok, medicover kártya, 13. havi fizetés)
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Három műszakos munkarend
  • Fejlődési, tanulási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Munkavégzés helye:

XXIII. kerület

Amennyiben megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva vagy érdeklődjön a 06 70 197 5295-ös telefonszámon.