INOX-BÁZIS Kft.

Targoncás -raktáros munkatárs

Hirdetés szövege:

    Az Inox-Bázis Kft. már 1995 óta a minőségi vendéglátó és élelmiszeripari gépek, berendezések gyártásával, valamint bolti forgalmazásával foglalkozik. A 2000 négyzetméteres jól felszerelt Pannonhalmán elhelyezkedő üzemünkben számítógép vezérelt szerszámgépeken gyártjuk a magas minőségi követelményeknek megfelelő termékeinket.
    Budapest XXI. kerületben elhelyezkedő 1200 négyzetméteres raktáráruházunkba keresünk gyakorlattal és targonca vezetői engedéllyel rendelkező munkatársat.

    FELADATOK:
    • raktárkészlet fogadása, áru mozgatása
    • leltározási feladatok
    • árukiadás
    • raktári rend és biztonság biztosítása
    • árucímkézés
    • készletellenőrzés
    • kapcsolódó adminisztráció készletnyilvántartó rendszerben

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • érvényes targoncavezetői engedély
    • raktározási tapasztalat
    • önálló munkavégzés
    • jó fizikum, állóképesség
    • számítógép felhasználói szintű ismeretek

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
    • Csepel környéki lakhely
    • logisztikai, fuvarszervezési tapasztalat

    AMIT NYÚJTUNK:
    • egyműszakos munkarend, munkanapokon 8h
    • stabil, versenyképes, jövedelem, egy piacvezető cég biztonsága
    • szezonálisan többletkereseti lehetőség
    • hosszú távú munkalehetőség
    • megfelelő munkahelyi környezet
    • fejlődési lehetőség
    • segítség a betanuláshoz
    Jelentkezéskor a bruttó bérigényt kérjük megjelölni.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kattintson a Jelentkezés gombra vagy hívjon az alábbi telefonszámon:
    +36307588020

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület