Targoncás-raktáros (EGIS Központ) - HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉS, HOSSZABBÍTÁSI LEHETŐSÉGGEL

Főbb feladatok

  • Nyersanyagok tárolása, kimérése, összekészítése és szétosztása
  • A saját és vásárolt termékek átvétele, betárolása
  • Üzemi igények kiszolgálása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel
  • Akarj 1 műszakos, rugalmas munkarendben dolgozni
  • Rendelkezz vezetőállásos (3313) targoncás vizsgával és minimális tapasztalattal / gyakorlattal
  • Munkavégzésed során légy terhelhető, megbízható, pontos és precíz

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Ha rendelkezel vezetőüléses (3324) targoncás vizsgával és minimális tapasztalattal / gyakorlattal
  • Ha vegyiparban, gyógyszeriparban szereztél tapasztalat

Egyéb információ:

  • 1 ÉVES HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉS, ELŐFORDULHAT A HOSSZABBÍTÁS!
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 06:00 - 14:20 között.

Amiért érdemes nálunk munkát vállalni:

  • A 13. havi fizetés, széleskörű cafeteria, valamint a kamatmentes lakáshitel mind elérhető nálunk
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül választhatsz
  • Bölcsődénk, óvodánk van, ahol biztosítjuk kisgyermekeid napközbeni elhelyezését
  • Telephelyünkön különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Keresztúri út 30-38.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.