BHS Trans Kft.

A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját fenti pozícióra, Dunakeszi telephelyére:

Targoncás - Raktári munkás

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kiemelt bérezés
  • Havi bónusz elérhetőség
  • Barátságos, támogató csapat
  • Modern, nem dohányzó munkakörnyezet

Főbb feladatok:

  • Termékek fizikai mozgatása, be-, és kitárolása;
  • Áru szakszerű, összekészítse, rakodása, elhelyezése a raktárban;
  • A munkaterület tisztán- és akadálymentesen tartása;
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, a raktári rend betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektromos és gáz üzemű targonca vezetésében szerzett gyakorlat
  • Érvényes targonca-vezetői jogosítvány
  • Homlokvillás, tolóoszlopos, magasemelésű, gyalogkíséretű targoncák napi szintű használata
  • Kézi és elektromos béka használata
  • Munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció megjelölésével, és bruttó bérigény feltüntetésével várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva