Targoncás rakodó (Liszt Ferenc Repülőtér)

Feladatok:

  • Részvétel az áruszállító repülőgépek kiszolgálásában
  • Légiáru mozgatása teherszállító repülőgépek/kamionok és a raktár között
  • Szortírozás, raktározás és szállítandó paletták összeállítása
  • Áruk mozgatásához szükséges eszközök: targoncák és vontatók kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
  • OKJ targoncavezető, könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Légy megbízható, pontos, önálló
  • Büntetlen előéleted legyen

Amit kínálunk:

  • Törvényes, bejelentett munkaviszonyt
  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatokat a repülőtér izgalmas világában
  • Motiváló bérezést (Alapbér + Bónusz)
  • Cafeteria támogatást (szállás, ajándékkártya)
  • A műszakpótlék és a túlóra is kifizetésre kerül az adott hónapban
  • Bejárás támogatást (gépkocsi, tömegközlekedés)
  • Teljesítménytől függően szakmai és anyagi fejlődési lehetőséget
  • Hosszútávon tervezhető munkaviszonyt
  • Vidékről érkezőknek szállást tudunk biztosítani!

  • Szeretnél olyan cégnél dolgozni ahol van lehetőséged fejlődni? Mindig vágytál arra, hogy a repülők közelében dolgozz? Álmodban is elvezetnél egy targoncát? Ha igen, akkor téged keresünk! Targoncás rakodó/ Rakodó munkatársakat keresünk a Liszt Ferenc Repülőtérre!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed!