Targoncás rakodó

Főbb feladatok, munkák:

    Vonz a repülőtér világa? Unod már a zárt, levegőtlen raktári cirkálást? Bírod a koránkelést és a változatos munkarendet? Targoncázás mellett egyéb fizikai munka sem jelent problémát? Ha tetszik, várunk fiatalos csapatunkba! Targoncás rakodó/ Rakodó munkatársakat keresünk a Liszt Ferenc Repülőtér újonnan átadott Cargo City raktárbázisába!

    Feladatok:

    • Részvétel az áruszállító repülőgépek kiszolgálásában
    • Légiáru mozgatása teherszállító repülőgépek/kamionok és a raktár között
    • Szortírozás, raktározás és szállítandó paletták összeállítása
    • Áruk mozgatásához szükséges eszközök: targoncák és vontatók kezelése

    Amit kínálunk:

    • Törvényes, bejelentett munkaviszonyt
    • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatokat a repülőtér izgalmas világában
    • Cafeteria támogatást (SZÉP kártya)
    • A műszakpótlék és a túlóra is kifizetésre kerül az adott hónapban
    • Bejárás támogatást (gépkocsi, tömegközlekedés+kora reggel és késő este hazaszállítás)
    • Vidéki munkavállalóknak bérelt ingatlanokban ingyenes szállás lehetőséget tudunk felajánlani
    • Négy évszakos munkaruha
    • Teljesítménytől függően szakmai és anyagi fejlődési lehetőséget
    • Hosszútávon tervezhető munkaviszonyt

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Befejezett 8 általános iskolai végzettség
    • Új típusú OKJ targoncavezető, könnyűgépkezelő vagy nehézgépkezelő bizonyítvány és gépkezelői jogosítvány előny
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • Légy megbízható, pontos, önálló
    • Büntetlen előéleted legyen

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1185 Budapest

Egyéb juttatások:

cafeteria

Amennyiben úgy gondolod, hogy a repülőtér világban van a helyed, várjuk jelentkezésed! A "Jelentkezem" gombra kattintintás után kérlek csatold az önéletrajzodat.