Karrier az Audinál

Targoncás munkatárs - Járműgyártás, Karosszériaüzem

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Másnak csak munka. Nekünk szenvedély. Hight-tech munkakörnyezet, prémium termékek - munkatársainknak lehetőséget biztosítunk arra, hogy kreatív ötleteikkel könnyebbé, hatékonyabbá tegyék mindennapi munkájukat, munkakörnyezetüket pedig igyekszünk egyszerre inspirálóvá és biztonságossá tenni. A Győrben gyártott motorok, autók világszintű elismertsége közös öröm számunkra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a korszerű ergonomikus berendezéseknek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

  • Raktári területen történő anyagmozgatás
  • Kapcsolódó termelő területek kiszolgálása targoncával és/vagy vontatóval
  • Raktárhoz tartozó berendezések kezelése,karbantartása

Ön az ideális jelölt, ha

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik (logisztikai végzettség előny)
  • Logisztikai területen és anyagmozgató eszközön szerzett legalább két éves tapasztalata van
  • Gépkezelői jogosítványokkal rendelkezik
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Jó problémamegoldó készséggel rendelkezik
  • Felelősségteljes, önálló, precíz munkavégzés jellemzi
  • Jó kommunikációs készség jellemzi és képes csapatmunkára

Amit kínálunk:

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Ha többet szeretne tudni

Munkavégzés helye: Győr, 9027 Audi Hungária út 1.

Kezdés időpontja: Azonnal

Referencia kód: GYDP15327

Pályázati rendszerünket
érintő kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

Kapcsolattartó személy:

Horváth Dóra Kata
+36 96 66 4691