Munkatársat keresünk

Targoncás-Komissiózó

pozícióba.

Hirdetés szövege:

    Pécsi élelmiszer, és háztartási cikkeket forgalmazó Partnerünk részére felvételt hirdetünk az alábbi pozícióba, azonnali kezdéssel:

    Feladatok:

    • A bolt egységek igényei szerinti termékek összeválogatása, raklapra helyezés, vezető állásos targonca segítségével.
    • Vezető állásos targonca kezelése, raktári protokoll szigorú követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • befejezett iskolai tanulmányok
    • gyors, precíz munkatempó
    • nagy munkabírás
    • azonnali munkábaállás
    • 3313 -as kódjelű vezető állásos érvényes targonca jogosítvány megléte!

Amit kínálunk:

    • 2 műszakos munkarend (nappalos, éjszakás)
    • hosszútávú munkavégzés
    • remek munkahelyi légkör
    • azonnali munkába állási lehetőség

    Munkavégzés helye: Pécs

    Bérezés: Bruttó 195.000 Ft + műszakpótlék + teljesítmény bónuszok

    Várható bér: 140.000-180.000 Ft nettó (teljesítménytől függően)

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7622 Pécs