Targoncást

keresünk körösladányi partnercégünk részére. REC_2019_7_4

Feladatok:

    Feladataid lesznek:
    • Munka-és balesetvédelmi előírások betartása
    • Raklapok kezelése
    • Raktári rend megtartása, az anyagokra vonatkozó raktár-technológiai előírások betartása
    • Göngyölegek kezelése, gyűjtése
    • Hulladékok és veszéles hulladékok szelektív gyűjtése
    • Flakonok rendelkezésre állásának ellenörzése
    • Flakonellátás biztosítása a felöntő garatokon keresztül
    • Munkahelyhez rendelt eszközök használata
    • Üzemek alapanyagokkal/ csomagolóanyagokkal való folyamatos ellátása
    • Anyagok tárhely szerinti előkészítése, raktározása
    • Termelésből kimaradt visszárú raktárba történő juttatása
    • Tesztek, reklamációk kezelése
    • Tisztítandó tartályok előkészítése
    • Kézzel bálázott késztermékek kezelése

Elvárások:

  • Bizonyítvány és targoncás jogosítvány meg
  • 3312 és 3324 kategória együttes megléte

Amit biztosítunk:

  • cafetéria
  • ingyenes buszjárat
  • béren kívüli juttatás
  • étkezési hozzájárulás
  • hosszútávú munkavégzés
  • jelenléti bónusz
  • safety bónusz
  • minőségpótlék
  • beiskolázási támogatás

    • "Jelentkezés" gomb megnyomásával
    • Személyesen: Get Work Trend Kft., Körösladány, Széchenyi utca 1 (Nyitva tartás: H-P 8-16 óráig)
    • Telefonon: 06-20-852-8905, 06-66-475-560

    munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046
    munkaerő-közvetítés eng. sz.: 10097-1/2012-0100-848

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Körösladány