FINO-FOOD Kft

Targoncás

Hirdetés szövege:

    A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain. Közel 200 fős csapatunkba keresünk kollégát targoncás munkakörbe.

    Feladatok:

    • a letermelt áru készletre vétele vállalatirányítási rendszerben
    • anyagmozgatási feladatok
    • raktári rend biztosítása

    Elvárások:

    • középfokú végzettség
    • megbízhatóság, terhelhetőség
    • többműszakos munkarend vállalása
    • targoncavezetői jogosítvány megléte

    Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
    • biztonságos munkakörnyezet
    • családias hangulat és közösségi programok
    • modern technológiai környezet és szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Izzó u. 9.