WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft.

Targoncás anyagmozgató, raktáros (KI-212)

Győr legnagyobb logisztikai központjába keresünk rátermett kollégákat, targoncavezetői munkakörbe

Feladatok:

  • Vonaton, kamionon beérkező készletek leszedése, polcrendszereken, göngyölegeken történő tárolás
  • kamionokra, teherautókra kimenő szállítmányok felrakása

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Szakirányú OKJ-s bizonyítvány (Könnyűgépkezelő, vagy Nehézgépkezelő, vagy Targoncavezető, vagy Építőipari anyagmozgató a megfelelő típusbejegyzéssel)
  • A-jelű új típusú targoncavezetői jogosítvánnyal (3324 Vezetőüléses targonca) elektromos homlokvillás Jungheindrich típusú gépekre
  • Erkölcsi bizonyítványt munkába állás után kér a vállalat az első hónap során

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Túlórapótlék
  • Cafetéria
  • Bejárás támogatása
  • Elérhető nettó kereset 200 000 Ft

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye