Targoncás anyagmozgató

A munkakörről:

Élelmiszeripari Logisztikai Központunkba targoncás anyagmozgató munkatársakat keresünk azonnali belépéssel. Az ideális jelölt legalább szakmunkás végzettséggel, jó fizikummal és állóképességgel rendelkezik, lendületes, pontos és önálló munkavégzés jellemzi, de szeret csapatban is dolgozni. Targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat elvárás.
Új kollégánk feladata lesz magasraktári anyagmozgatás targoncával és kézi anyagmozgatási, komissiózási feladatok ellátása is, PDA használat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési rendszer, műszakpótlék
  • Bónuszrendszer (jelenléti, teljesítmény, dolgozói javaslat, kompetencia)
  • Ingyenes dolgozói buszjáratok több környező településről
  • Mentorprogramban való részvétel
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • Szakmai előrelépési lehetőség
  • Jó hangulatú, fiatalos munkahely

Munkaidő:

Kétműszakos munkarend:
1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig,
2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szada, Ipari park

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a "JELENTKEZEM!" linkre kattintva tudsz pályázni egy pár perces kérdőív kitöltésével.