Megbízónk raktár logisztikai szolgáltatásokat és megoldásokat kínáló vállalat, akik immáron több, mint 10 éve teljesíti ügyfelei igényeit a tervezéstől, a kivitelezésen, automatizáláson és rendszerintegráción át, egészen az üzemeltetésig.

 A targoncaszervíz dívízió operatív vezetésére keresnünk tapasztalt szakembert az alábbi munkakörbe:

Targonca Szervizvezető

Feladatok:

  • A szerviz stratégiai és üzleti működési tervének operatív megvalósítása
  • A közvetlen irányítása alá tartozó targoncaszerviz csapat napi munkájának irányítása (koordinátorok, asszisztensek, technikusok, mérnökök), motiválása és fejlesztése
  • Együttműködés a szervizosztály vezetőjével és az egyéb társosztályokkal
  • Ajánlatok, árképzési stratégia, javítási munkák ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási feladatok, eszközállomány és kihelyezett eszközök felügyelete
  • Fejlesztési javasaltok, képzési tervek összeállításában való részvétel, azok megvalósítása
  • A területet érintő piaci változások, események, konkurencia figyelemmel kísérése
  • Proaktív részvétel a céget érintő stratégiai és kereskedelmi döntéseinek előkészítésében

Elvárások:

  • Min. 3-5 év csoportvezetői, műhelyvezetői vagy vezető-technikusi tapasztalat
  • Raktárlogisztikai, anyagmozgatási piac ismerete
  • Közép- vagy felsőfokú (preferáltan műszaki vagy kereskedelmi) végzettség
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kommunikatív, energikus, pozitív személyiség

Előny:

  • Targoncaszerviz területén szerzett vezetői tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyitottság az újító ötletekre

A meghirdetett pozícióra a „JELENTKEZEM” gomb megnyomásával tudja elküldeni pályázatát!

Köszönjük!

Get Work Trend

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

 munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848