Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolattal rendelkező szoftverfejlesztő vállalat. Változatos projektekkel rendelkeznek, elsődlegesen egyedi szoftverfejlesztés területén kínálnak átfogó megoldásokat. Most egyik legnagyobb ügyfelükhöz keresnek tapasztalt .NET fejlesztő munkatársakat.

Tapasztalt webfejlesztő (.net) (B03.netw)

Feladatok:

  • Nagy látogatottságú e-commerce site fejlesztése
  • Publikus API fejlesztés
  • .NET (webes) alkalmazásfejlesztés
  • Teljesítmény optimalizálás
  • Projekt támogatása

Elvárások:

  • Minimum 3 év .NET fejlesztési tapasztalat (tapasztalt és senior kollégákat keresünk)
  • .NET, ASP.NET átfogó ismerete (IIS)
  • MVC framework használatában szerzett tapasztalat
  • Security ismeretek (OWASP)
  • Érdeklődő személyiség és strukturált gondolkodásmód
  • Önállóság
  • Angol nyelvtudás (társalgási szint)

Előnyt jelent:

  • RESTful API fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Microsoft minősítés
  • Domain driven design ismerete

Egyéb információ az állásról:

  • Közép-kelet Európa legnagyobb e-commerce site-ját fejlesztheted
  • 3rd-party integráció a fejlesztések során
  • Remek csapat
  • Gyümölcskeddek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.