Tapasztalt Tesztmérnök

Partnerünk egy budapesti központú, magán kézben lévő szoftverfejlesztő cég. Saját projektjeiken kívül partnereik számára fejlesztenek egyedi szoftvereket. Több területen vannak jelen mint például web- valamint mobil alkalmazások, IoT megoldások, Full stack fejlesztés, UX és grafikai tervezés. Fejlesztőik kivételesen magasszintű és változatos szakmai kompetenciákkal rendelkeznek, legtöbbjük 10+ éves szoftverfejlesztői tapasztalatot tudhat maga mögött.

Feladatok

  • Mobilfejlesztési és egyéb fejlesztési projektek tesztelése
  • Tesztadatok definiálása, karbantartása
  • Tesztesetek önálló kidolgozása, végrehajtása
  • Kapcsolódó adminisztratv feladatok – tesztelési dokumentáció elvégzése
  • Teljeskörű és proaktív csapattag a scrum teamben

Elvárások

  • Minimum 2-3 év releváns területen szerzett munkatapasztalat (mobiltesztelés és manuális/automatizált tesztelés)
  • Az alábbi tool-ok ismerete:
  • Selenium
  • JavaScript/TypeScript
  • Protractor
  • Karma/Jasmine
  • Git alapszintű ismerete
  • Excel/Google Sheets
  • JIRA
  • Zephyr vagy egyéb manuális teszt framework
  • Pro-aktív rátermett hozzáállás

Előny

  • ISTQB tanúsítvány
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Ügyfelünk ajánlata

  • Stabilitás, hosszútávú lehetőség
  • Alkalmazott vagy vállalkozói jogviszony
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Project-alapú fejlesztés, változatos és érdekes projektek
  • Családias, barátságos légkör
  • Nívós iroda
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.