KPMG TANÁCSADÓ KFT.

Tapasztalt tanácsadó - Energia szektor

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • szívesen részt vennél hagyományos és megújuló energiaszektorhoz kapcsolódó projektekben,
  • rendelkezel 1-5 év tanácsadói és/vagy energia iparban szerzett releváns tapasztalattal,
  • átlátod és megérted az energiaszektor alapvető összefüggéseit, és elkötelezett vagy, hogy még jobban elmélyedj ezen a szakterületen,
  • keresed a lehetőséget, hogy közvetlenül hozzájárulj az energiaszektorbeli üzleti és szakpolitikai döntések előkészítéséhez, akár európai szinten is,
  • jó írás- és prezentációs készséggel rendelkezel, magas szinten olvasol, írsz és beszélsz angol nyelven,
  • magabiztosan használod az MS Office különböző alkalmazásait (Excel, Word, PowerPoint) és erős kvantitatív készségeid vannak.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • a „Strategy & Assessment” szolgáltatásterület munkájának támogatása energia- és klímapolitikához kapcsolódó megbízások végrehajtása kapcsán,
  • adatokra támaszkodó kutatások, elemzések, modellszámítások készítése,
  • elemzési outputok közérthető vizualizációja,
  • jelentések, jelentésrészek írása, prezentációk készítése magyar és angol nyelven.

Mit ajánlunk számodra?

  • dinamikus üzletág, folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség,
  • stabil szakmai háttér, sokszínű, változatos tanácsadói és elemzői munka,
  • nyitott, fiatalos tanácsadó csapat,
  • folyamatos idegennyelv-használat angol nyelvű munkákon,
  • hosszú távú munkalehetőség, folyamatos karrierépítés,
  • versenyképes juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.