Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Személyautók, kamionok, és egyéb nagymotorok fejlesztésében is részt veszünk.

Tapasztalt Szimulációs Mérnök – FEA/ CAE

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Szakmai támogatás nyújtása a jövő motorjainak fejlesztéséhez, amit mások csak évek múlva láthatnak az utakon
  • Belsőégésű motorok, hajtóművek és alternatív hajtásláncok vizsgálata
  • Szimulációk elvégése végeselem és/vagy dinamikai szoftverekkel
  • Kiértékelések, elemzések, javaslatok készítése
  • Nemzetközi projektek tagjaként közvetlen kapcsolattartás más területekkel, vevőkkel
  • Komplex élettartam számítások végzése
  • NVH vizsgálatok készítése
  • Új folyamatok kialakítása, meglévők továbbfejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • MSc gépészmérnök, mechatronikai mérnök, járműmérnök vagy hasonló végzettség
  • 3-5 éves releváns munkatapasztalat
  • Tapasztalat CAE szoftverekben (pl. Ansys, Abaqus, Excite, Adams, Simpack, Hypermesh, Nastran, Matlab, KissSoft)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
  • Proaktív, önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat.Ahhoz, hogy biztosan beérkezzen hozzánk pályázatod, kérünk, hogy kattints a JELENTKEZEM gombra. A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést. Hamarosan fevesszük veled a kapcsolatot!