KPMG TANÁCSADÓ KFT.

Tapasztalt Számviteli Tanácsadó - Biztosítási szektor

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • BSc vagy MSc diplomával rendelkezel pénzügy, számvitel vagy egyéb gazdasági területen;
  • rendelkezel legalább 3 év számvitel / kontrolling / reporting területén szerzett IFRS-hez kapcsolódó tapasztalattal, vagy tanácsadói / könyvvizsgálati tapasztalattal, specifikusan a banki vagy biztosító szektorban
  • számviteles vagy, kvantitatív vénával, azaz
  • szeretnéd igazán megérteni a számvitel összefüggéseit
  • érdekelnek a számviteli elszámolás alapjául szolgáló komplex modellek és matematikai összefüggések
  • erős analitikus készségek, logikus gondolkodásmód, precizitás jellemez,
  • tárgyalási szinten kommunikálsz angolul és magyarul, írásban és szóban egyaránt;
  • erős problémamegoldó és döntéshozói képességekkel rendelkezel;
  • jól tudod beosztani az idődet és ügyfélközpontúság jellemez;
  • tapasztalt vagy az Excel/Word/PowerPoint használatában és nem ijedsz meg komplexebb excel feladatoktól sem

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • teljes körű, IFRS 17 és magyar számvitel szerinti számviteli tanácsadási projektekben való részvételben, az ajánlatadástól kezdve egészen a lezárásig,
  • IFRS 17 konverziós projektekben való aktív közreműködésben,
  • biztosítók könyvvizsgálati folyamataiban szakértőként történő részvételben,
  • ügyfeleink számviteli folyamatainak megismerésében;
  • IFRS szerinti számviteli kérdések megválaszolásában;
  • projekt leszállításban és teljesítésben;
  • junior munkatársak munkájának támogatásában;
  • ügyféllel történő kapcsolattartásban (mely akár utazással is járhat);
  • *Ebben a pozícióban elsősorban biztosítók lesznek az ügyfeleid, de emellett, ahogyan a biztosítós projektek engedik, lehetőséged lesz a fenti típusú szolgáltatásokat nem biztosítási szektorbeli ügyfelek részére is nyújtani.

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos, motivált és összetartó csapatot,
  • Szakmai fejlődési lehetőségeket a magyar és nemzetközi számvitel területén egyaránt,
  • IFRS 17 szakértővé válás lehetőségét
  • Személyes készségek fejlesztésének biztosítását az alábbi területeken: csapatmunka, tanácsadói fellépés, projekt, menedzsment, nemzetközi kapcsolatok,
  • Hosszú távú karrierlehetőséget,
  • Versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Pénzügyi, Számviteli vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.