Tapasztalt Könyvelő

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a fejlődésre;
  • Stabil hátterű multinacionális vállalatnál képzeled el hosszú távon a pályádat;
  • Szívesen foglalkoznál változatos feladatokkal és ügyfelekkel;
  • Munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni.

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Analitikus könyvelések, főkönyvi feladások ellenőrzése (magyar illetve nemzetközi számviteli standardeknek megfelelően USGAAP, IFRS);
  • Mérlegtételeket alátámasztó analitika kidolgozása, egyeztetése;
  • Tárgyi eszköz, készlet leltár kiértékelése, aktiválási, selejtezési jegyzőkönyvek elkészítése;
  • Évközi pénzügyi kimutatások, egyéb management riportok elkészítése;
  • Hó végi, év végi zárással kapcsolatos feladatok koordinálása (elhatárolások, céltartalék képzése, értékelési feladatok, átsorolások),
  • Beszámoló összeállítása (magyar illetve nemzetközi számviteli standardeknek megfelelően USGAAP, IFRS);
  • Audit során a kért anyagok összeállítása, kérdések megválaszolása;
  • Számviteli politika, kötelező szabályzatok elkészítése, aktualizálása, számviteli folyamatok optimalizálása;
  • Adóbevallások ellenőrzése, adóhatóság felé történő benyújtása;
  • Adófolyószámla egyeztetések;
  • Adóhatósággal való kapcsolattartás, adóhatósági ellenőrzésben való aktív részvétel, kért dokumentációk összeállítása;
  • Statisztikai riportok (KSH, MNB) ellenőrzése, benyújtása;
  • Gyakornokok, asszisztensek munkájának koordinálása, elvégzett feladatok ellenőrzése, szakmai fejlődésük elősegítése;
  • Ügyféllel való kapcsolattartás.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel gazdasági területen;
  • 4-6 év teljes körű könyvelési tapasztalattal rendelkezel;
  • Kedveled az önálló munkát;
  • Legalább középfokú szinten kommunikálsz angol nyelven szóban és írásban egyaránt (német nyelvtudás előnyt jelent);
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat, elsősorban az Excelt;
  • Előnyt jelenthet: Microsoft Navision, IFRS/USGAAP tapasztalat;
  • Kimagasló készségekkel bírsz a problémaelemzés és problémamegoldás terén, továbbá jó logikai és numerikus készségekkel rendelkezel;
  • Remek csapatjátékos vagy.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el fényképes önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.