A Meyer & Levinson fiatalos és dinamikusan bővülő csapatába

TAPASZTALT KÖNYVELŐT

keres

Nálunk a helyed, ha:

  • van legalább 3 év szakmai tapasztalatod (legjobb ha könyvelő irodai),
  • imádod a szakmádat,
  • szeretnél a munkád során újat tanulni > azt egyre jobban és jobban végezni,
  • nyitott vagy, sőt kezdeményezője modern informatikai megoldásoknak,
  • jellemző Rád a rugalmasság és van humorérzéked,

    na és persze ha szívesen együttműködnél egy fantasztikus csapattal, ahol mindig jó a hangulat, jellemzően nincsenek túlórák, feszített időszakok, csak gondos tervezés, szervezés és megvalósítás! :)

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Cégek teljes körű könyvelésének önálló ellátása, mely nálunk nem adatrögzítést jelent
  • Adóbevallások, beszámolók készítése
  • Különféle adatszolgáltatások, jelentések elkészítése
  • Könyvvizsgálatban való közreműködés

Elvárások:

  • önállóság
  • valós gyakorlati szakmai ismeret
  • adózásban való jártasság

Előny:

  • Kulcs-Soft programok használatában szerzett jártasság
  • folyékony angol nyelvtudás
  • mérlegképes regisztráció

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, hosszútávú fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Nívós környezet, belvárosi iroda
  • Továbbképzések biztosítása
  • Azonnali kezdés
  • Jó hangulat, megbecsülés

Munkaidő:

  • teljes munkaidő (8-17 óráig 1 óra ebédszünettel)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület, Deák Ferenc utca

Jelentkezési határidő:

2019. 12. 20.

Jelentkezési mód egy személyes szakmai interjúra:

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.