A csomag akkora, mint egy ház? Számunkra nem jelent problémát! Nap mint nap közösen dolgozunk 2 300 munkatársunkkal, 90 telephelyen, 11 országban küldetésünkön: TÚLLÉPNI A HATÁROKAT.

Fő üzletágunkban, az ipari termékek csomagolása területén ötvözzük az erős műszaki tudást a modern, speciálisan kifejlesztett IT folyamatokkal, személyre szabott megoldásokat kínálva ügyfeleink részére. Ügyfeleink kompetens partnerei vagyunk a kapcsolódó szolgáltatások területén is, a teljes ellátási lánc mentén. Szakértelmünk, átlátható folyamataink és innovatív megoldások kifejlesztése révén, a csomagolóiparban a legmagasabb színvonalat képviseljük, ezáltal globális piacvezetők vagyunk.

Debrecenben működő telephelyünkre keressük új kollégánkat

Tapasztalt Könyvelő

pozícióba.

Az Ön feladatai

  • Részvétel az újonnan alakuló pénzügyi és számviteli csoport felállításában, a Számviteli Szolgáltatásvezető irányítása alatt
  • Aktív részvétel a pénzügyi - számviteli folyamatok kialakításában, a könyvelési feladatok külső szolgáltatótól történő átvételében és az ERP rendszer bevezetésében szakértői oldalról
  • Bejövő számlák könyvelése
  • Főkönyvi könyvelési feladatok ellátása
  • Havi zárás folyamatának támogatása, számlaegyeztetések, készletek, elhatárolások, előtörlesztések, stb. kezelése
  • Adózási feladatok kezelése (áfa, helyi adó, egyéb adók)
  • Bérszámfejtési adatok könyvelése, a bérhez kapcsolódó havi adózási adatok egyeztetése
  • Éves záráshoz kapcsolódó folyamatok támogatása
  • A dokumentációs rendszer karbantartása
  • A Számviteli Szolgáltatásvezető és a pénzügyi - számviteli csapat tagjainak helyettesítése a releváns folyamatokban

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 5 év tapasztalat könyvelési területen
  • Pénzügyi zárásokhoz szükséges jogszabályok ismerete
  • Pénzügyi tervezéssel kapcsolatos tapasztalat előny
  • IFRS ismeretek megléte előny
  • ERP rendszerek ismerete, Microsoft Excel magas szintű ismerete
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Képesség és nyitottság a kihívások kezelésére egy zöldmezős beruházás kapcsán
  • Magabiztos, aktív középfokú angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előny

Hogyan tudjuk inspirálni?

  • Innovatív, növekvő nemzetközi vállalati környezet
  • Zöldmezős beruházási projektben való megismételhetetlen lehetőség
  • Érdekes és felelősségteljes feladatok, amelyeket csapatban közösen és a saját tudását, kreativitását és személyiségét használva végezhet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges kedvezménykártya
  • Személyes fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4002 Debrecen

Szeretné velünk túllépni a határokat és együtt alakítani a jövőt? Ebben az esetben Ön a megfelelő jelölt és várjuk a jelentkezését az "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük, tüntesse fel a tárgy mezőben a pozíció megnevezését.