Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
evosoft Hungary Kft.

"Velem együtt most közel 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Tapasztalt CNC hibaforrás analizáló

Főbb feladatok, munkák:

  • A Siemens szerszámgépeivel kapcsolatos szoftveres ügyfél problémák analizálása
  • Hibák reprodukálása, forrásainak behatárolása
  • Aktív kapcsolattartás a fejlesztői és tesztelői csapatokkal
  • Napi szintű szakmai kommunikáció idegen nyelven

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök) végzettség vagy ezzel összemérhető tapasztalat
  • Több éves CNC szoftver beüzemelésben vagy karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Fejlődésre való nyitottság
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLC ismeretek
  • Hajtástechnikai ismeretek
  • Tesztelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre, több idegen nyelv aktív használatára
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399 9126 telefonszámon.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tapasztalt CNC hibaforrás analizáló
  • Rövid pozíció név: CNC hibaforrás analizáló
  • Hirdető cég: evosoft Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A Siemens szerszámgépeivel kapcsolatos szoftveres ügyfél problémák analizálása Hibák reprodukálása, forrásainak behatárolása Aktív kapcsolattartás a fejlesztői és tesztelői csapatokkal Napi szintű szakmai kommunikáció idegen nyelven
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú (villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök) végzettség vagy ezzel összemérhető tapasztalat Több éves CNC szoftver beüzemelésben vagy karbantartásban szerzett tapasztalat Haladó szintű számítógépes ismeretek Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban Analitikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet Fejlődésre való nyitottság Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság Jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-12
Állás, munka még: evosoft Hungary Kft.>