A Sysdata PSE Kft. az informatikai piac egyik jelentős és elismert szereplőjeként szoftver- ill. elektronika/hardverfejlesztéssel és ehhez kapcsolódó projektek megvalósításával foglalkozik.
Cégünk több mint 20 évnyi, Siemens-leányvállalatként szerzett tapasztalatát innovatív ötletekkel ötvözve, színvonalas termékeket és megoldásokat szállít multinacionális és hazai üzleti partnerei számára.

Tapasztalt C# fejlesztő

(Ref: C#_1118_PSE_Bp_Sz)

FELADATOK:

  • részvétel a cég SW fejlesztési projektjeiben,
  • egyedi SW megoldások megvalósítása,
  • SW megoldások testreszabásának tervezése, megvalósítása, tesztelése.

ELVÁRÁSAINK:

  • C# programozási nyelv és a .NET 4.x framework ismerete,
  • jártasság objektum-orientált fejlesztésben, tervezésben,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • ügyfélközpontú szemlélet,
  • nyitottság új technológiákra és tanulási készség,
  • csoportmunka,
  • kreativitás, önállóság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • felhasználói felületek megvalósításában szerzett tapasztalat, WPF, XAML ismeretek,
  • Windows 10 és Windows Server 2012 R2 / Windows Server 2016 platformokon
  • szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • versenyképes, magas jövedelem,
  • átlag feletti cafeteria keret választható elemekkel,
  • rugalmas munkarend,
  • szabadok a két ünnep közti és szombati ledolgozandó munkanapok,
  • alapos szakmai felkészítés,
  • folyamatos szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség,
  • folyamatos vállalati nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,
  • modern munkaeszközök és színvonalas környezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT, fejlesztési vezető
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, Szeged

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a referenciaszám megjelölésével várjuk a "jelentkezem" gombra kattintva.