CARDNET Zrt.
  • A Cardnet Zrt. Magyarország vezető, bankfüggetlen, elektronikus tranzakciós és POS szolgáltatója, a hazai fesztiválpiac vezető technikai kiszolgálója.

    A cég több mint húsz éve nyújt tranzakciós szolgáltatásokat, és biztosít megfelelő informatikai hátteret a készpénzkímélő fizetési eszközök használatához. 50 fős csapatunk a XIII. kerület egyik jól megközelíthető irodaházában működik.

  • Tapasztalt Angular fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Belső ügyviteli Angular alapú front-end szolgáltatások tervezése, fejlesztése, tesztelése,
      • dokumentálása
      • Kommunikáció REST szolgáltatásokkal
      • Tervezési és fejlesztési feladatokban részvétel
      • Elvégzett munkák dokumentálása
      • Kollégákkal való folyamatos együttműködés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Typescript, HTML, CSS technológiák használata
      • webes framework használatában szerzett tapasztalat (Angular,React)
      • Rest szolgáltatások ismerete
      • Írott szakmai angol megértése
      • Git verziókövető ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Linux környezetben szerzett tapasztalat
      • CI és Build tool ismeretek (Maven, Jenkins, stb.)
      • Node.js szoftverrendszer ismeret (NPM,NVM)
      • SQL ismeret, PostgreSQL -PGAdmin
      • IntelliJ
      • JavaEE ismeret

    Amit kínálunk:

      • Szakmai képességek fejlesztése
      • Nagyfokú önállóság, rugalmasság
      • Hosszú távú lehetőség
      • Stabil üzleti háttér, biztos munkahely

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.

    Kérjük mellékelje részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven