Kereskedelmi hűtőbútorokat gyártó vállalat, A VESTFROST Zrt.
csongrádi telephelyére

Tanúsító mérnök

munkatársat keres
Szakmai tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várjuk.

Feladatok

  • termék tanúsítások dokumentációinak előkészítése
  • használati utasítások készítése, aktualizálása
  • adattáblák, csomagoló címkék készítése
  • Együttműködés a társterületekkel, gyártó üzemmel napi szinten

Elvárások

  • Számítógépes alkalmazások ismerete (MS Office)
  • Kommunikációképes angolnyelv-tudás (B2-C1)
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Nyílt és kreatív gondolkodás

Előny

  • Adobe Indesign, Adobe Illustrator programok ismerete
  • Kommunikációs és prezentációs készség
  • Jó szervezőkészség
  • Proaktivitás, Csapajátékos attitűd

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria csomag
  • Továbbképzés támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, fiatal, összetartó csapat
  • Belföldi és nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Csongrád

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.