Pannon Kincstár Kft.

Munkatársat keresünk

Tanulmányi referens

pozícióba.

A Pannon Kincstár Humán Szakképző Központban közel 15 éve biztosítjuk az utánpótlást a segítő szakmák, valamint a pénzügyi, jogi, logisztikai és más gazdasági szakterületek számára. A nálunk végzett tanulókkal és a szakmájukban is aktívan dolgozó oktatóinkkal az elmúlt évek alatt hatalmasra nőtt a szakmai családunk. Igyekszünk úgy alakítani a képzési palettánkat, hogy időben felkészüljünk a változó helyzetekre és mindig magas szintű, piacképes tudást nyújtsunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • OKJ-s képzések és új típusú szakmai képzések teljeskörű adminisztrációját végzed, elejétől a végéig,
  • Ellenőrzöd, feldolgozod és a megfelelő módon archiválod a keletkezett dokumentumokat,
  • Tartod a kapcsolatot a tanárokkal éppúgy, mint a tanulókkal,
  • Tájékoztatod az érdeklődőket, aktívan hozzájárulsz új tanulók beíratásához,
  • Megoldod a felmerülő problémákat, segíted a tanulókat ügyeik intézésében,
  • A szakmai vizsgákon jegyzői feladatokat látsz el,
  • A felnőttképzési szakértő útmutatásai alapján aktualizálod az oktatásszervezési dokumentumokat,
  • Feltöltöd a szükséges adatokat a különböző állami adatbázisokba, elkészíted a szükséges jelentéseket.

A legnagyobb szakmai kihívás ebben a munkakörben, hogy rendkívül sokoldalú; nagyfokú precizitást igénylő adminisztráció, egyben aktív ügyfélkapcsolat jellemzi írásban, szóban és személyesen egyaránt.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Kedves vagy és udvarias,
  • Nyugodtan és magabiztosan kommunikálsz,
  • Empatikus vagy és türelmes,
  • Tudsz önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Ügyfélközpontú a szemléleted,
  • Precíz vagy,
  • Komplexen gondolkozol,
  • Észreveszed, ha hibázol és azt egyedül ki tudod javítani,
  • Jól tűröd a stresszt,
  • Lendület, lelkesedés, jókedv jellemez,
  • Gyakorlatban használod az Excelt, Wordot és egyéb MS-Office rendszereket,
  • Vállalod a Keddtől Szombatig tartó munkarendet!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Felnőttképző és/vagy oktatási intézménynél szerzett gyakorlat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Oktatásszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

1056 Budapest, Váci utca 47.

Jelentkezés kizárólag  fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzzal.