• EFEB Felnőttoktatási Központ Kft.

    Az EFEB Felnőttoktatási Központ közel 20 éves tapasztalattal rendelkezik a felnőttképzés területén. Széles képzési palettánknak köszönhetően évente több ezer résztvevőnek teremtjük meg a lehetőséget, hogy képezzék magukat vagy új szakmát szerezzenek.

  • Munkatársat keresünk

    TANFOLYAMSZERVEZŐ ASSZISZTENS

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      A tanfolyamszervező asszisztensnek a tanfolyamokkal kapcsolatos feladatokat kell ellátnia:

      folyamatos kapcsolattartás a képzésben résztvevőkkel, személyesen illetve telefonon, e- mailben

      vizsgáztatásban való részvétel

      mindennapi adminisztráció

      online térben történő képzések koordinálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      min. középfokú végzettség

      erős számítógépes felhasználói ismeretek

      empátia és jó kommunikációs képesség

      kiváló telefonos kommunikáció (teszteljük)

      magabiztos fellépés

      szolgáltatás - és ügyfélközpontúság

      magasfokú monotonitástűrés

      nyitottság a fejlődésre, tanulásra

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      gépírás

      adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat

    Állás, munka területe(i):

    • Oktatás, Kutatás, Tudomány
    • Oktatásszervező
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Telefonos ügyfélszolgálat
    • Üzleti támogató központok
    • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1139 Budapest, Frangepán utca 19.

    Havi nettó fizetési keret:

    200 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!