Tanácsadó

A pozíció leírása:

Három biztosítótársaság integrációját követően azonnali kezdéssel tanácsadókat  keresünk Budapest és Pest megye területére, rugalmas időbeosztással, vállalkozói szemlélettel

Főbb feladataid:

  • kiemelt ügyfélkörrel való kapcsolattartás, új ügyfelek akvirálása, magas színvonalú kiszolgálása

Követelmények:

  • önálló munkavégzés
  • jó megjelenés
  • jó kommunikációs készség
  • proaktív gondolkodás
  • számlaképesség
  • középfokú végzettség,
  • szakirányú képesítés: biztosításközvetítői MNB vizsga vagy diploma előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • részt veszel egy dinamikus, motivált Prémium Igazgatóság kiépítésében
  • kimagasló jutalék mellett alapjuttatásban részesülsz
  • gondoskodunk Rólad, és szeretteid biztonságáról
  • megfizetjük hűséged, lojalitás programunk keretén belül
  • modern irodában dolgozhatsz, mely gyerek-és kutyabarát
  • vezetői előrejutási lehetőséget biztosítunk

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Biztosítás értékesítés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.