KPMG TANÁCSADÓ KFT.

Tanácsadó - Kockázati modellezés

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • legalább 3-4 év szakmai tapasztalattal rendelkezel banki kockázat modellezési területen;
  • gazdasági, pénzügyi vagy mérnöki diplomával rendelkezel - aktuárius és pénzügyi matematikai specializáció előnyt jelent,
  • erős analitikai és modellezői készségekkel rendelkezel valamint jól bánsz az adatbázisokkal,
  • ismersz különböző programozási nyelveket (pl: R, Python vagy SAS),
  • rendelkezel alapismeretekkel a banki szabályozások, termékek és éves beszámolók tekintetében,
  • folyékonyan beszélsz magyarul és angolul.
  • van tapasztalatod SQL programozásban és adatbáziskezelésben (előny, nem feltétel);
  • érdekelnek a machine learning algoritmusok és azok pénzügyi problémákra való alkalmazása (előny, nem feltétel);
  • ismered az IFRS standardokat (előny, nem feltétel).

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Részvétel különböző kockázatkezelési és kvantitatív kockázat modellezési projektekben banki és egyéb szektorok számára (pl: scoring modell fejlesztés vagy validáció, IFRS 9 modellezés, stb.);
  • Junior kollégák szakmai támogatásában a projektek során;
  • Ügyféllel történő kapcsolattartásban és a projektek tervezésének és koordinációjának aktív támogatásában;
  • Üzletfejlesztés támogatásában (ügyfél találkozókon való részvétel, szakmai anyagok készítése, prezentálása által).

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos és motivált csapatot, vezetőket
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Lehetőséget arra, hogy nagynevű ügyfeleinkkel dolgozz és megismerd a banki és biztosítási szektor legizgalmasabb projektjeit.
  • Versenyképes bérezést és juttatásokat,
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.