Az R&R Software Zrt. Magyarország egyik meghatározó üzleti alkalmazás fejlesztő cége.

Ha érdekel az informatika és szívesen részt vennél saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszereink implementációs projektjeiben, egyedi szoftver-bevezetési feladatokban Tanácsadóként, akkor várjuk jelentkezésed!

Szakmailag felkészült és segítőkész kollégáink már várnak Rád!

Tanácsadó (Business Analyst)

Főbb feladatok, munkák:

    • Ügyfelek igényeinek megismerése, rendszerezése, kezelése
    • Tanácsadói, szakértői közreműködés informatikai rendszerekhez kapcsolódó projektekben
    • Az elkészült szoftverek tesztelésében való részvétel: hibák kiszűrése, meghatározása
    • Dokumentációk elkészítésében való részvétel: tartalmi követelmények, felügyelet
    • Oktatások megszervezése, azok megtartásában aktív oktatói közreműködés
    • Projektvezető támogatása, kimutatások, jelentések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú (gazdasági-elsősorban számvitel és/vagy informatikus) felsőfokú végzettség
    • 1-3 év vállalati működéstámogató rendszerekkel kapcsolatos releváns tapasztalat
    • SQL és egyéb lekérdező eszközök ismerete
    • Ügyfélorientált hozzáállás és kiváló kommunikációs képesség
    • Jó problémamegoldó-és önálló munkavégzésre való képesség
    • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet, precíz és igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Integrált ügyviteli rendszerek bevezetésében, testre szabásában szerzett tapasztalat
    • Banki informatikai rendszerekkel kapcsolatos ismeretek
    • Aktív középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Barátságos, fiatalos munkakörnyezet segítőkész kollégákkal
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
    • Versenyképes fizetés
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1038 Budapest, Ráby Mátyás utca 7.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes, részletes magyar nyelvű önéletrajzát!