77 ELEKTRONIKA Műszeripari Kft. (77 ELEKTRONIKA KFT)

Tamponnyomó (nyomdász, feliratozó)

Hirdetés szövege:

    A 77 Elektronika Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

    pozícióba keresünk munkatársat bővülő csapatunkba, termelés támogatására.

    Feladatok:

    • Megfelelő pantone színek kikeverése, klisékészítés.
    • Tamponnyomó gép üzemeltetése (különböző termékek feliratozása, tamponozása).
    • Termelés folyamatos és zavartalan működésének biztosítása a termelési tervek alapján.
    • Darabszám, minőség folyamatos ellenőrzése.
    • Gyártások dokumentálása.
    • Elkészült nyomatok, csomagolása.
    • Nyomógép és környezetének tisztán tartása.
    • Tartozékok, termelési segédeszközök és berendezések karbantartási, kezelési utasításainak betartása.
    • Meghibásodás regisztrálása, kiküszöbölése.

    Elvárások:

    • Tamponnyomó munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat.
    • Elsősorban önálló munkavégzés, de csapatmunkára való hajlam is szükséges.
    • Terhelhetőség, monotónia tűrés.
    • Gyors, precíz munkavégzés.
    • Megbízhatóság, rugalmasság.
    • 1-2 műszak vállalása (esetenként túlóra lehetőség).
    • Motivált, kitartó személyiség.

    Előny:

    • Szakirányú végzettség.
    • TAMPO PRINT 250-150 gépismerete.
    • Nyomdaiparban (ofszet vagy szitagépen) szerzett több éves gyakorlat.
    • Nagyfokú precizitás, pontosság nyomdai előkészítés ismerete, nyomógép karbantartásához szükséges műszaki szakértelem.

    Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség egy, esetleg két műszakos munkarendben.
    • Versenyképes jövedelem.
    • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekedő vállalatnál.
    • Kiemelkedő mértékű Cafeteria juttatási csomag.
    • Dinamikus, fiatal társaság.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Nyomdász
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Fehérvári út 98.

Egyéb juttatások:

cafeteria