Ha szeretnél a hazai támogatások világában dolgozni, ahol az ország számos turisztikai fejlesztésének és a szálláshelyek megújulásának részesévé válhatsz, van kedved a támogatáskezelés jogi szakterületén szakmai tapasztalatod kamatoztatni, jelentkezz hozzánk, a Magyar Turisztikai Ügynökség Zrt. és a Kisfaludy2030 Turisztikai Fejlesztő NZrt. munkatársat keres

támogatáskezelési szenior jogász

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Költségvetési támogatások, állami támogatások jogi menedzselése,
  • Hirdetményi kötelezettségek és egyéb nyilvánossági kötelezettségek teljesítésében való közreműködés,
  • Felmerülő támogatáskezeléssel, beszerzéssel kapcsolatos jogi problémák kezelése, állásfoglalások készítése,
  • Közreműködés támogatáskezelési szabályzatok készítésében, módosításában,
  • Egyéb, a társaság működésével kapcsolatos általános jogi feladatok kezelése.

Szakmai követelmények:

  • Felsőfokú jogi végzettség
  • Legalább 5 éves releváns állami szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Állami támogatások kezelése terén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • A hatályos Áht., Ávr. és a kapcsolódó jogszabályok gyakorlati ismerete
  • MS Excel és Word magas szintű ismerete

Személyes követelmények:

  • Jó elemzési és jogértelmezési képességek
  • Precizitás
  • Önállóság, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Céges laptop
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvéd
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.