A Magyar Turisztikai Ügynökség és a Kisfaludy2030 Turisztikai Fejlesztő
pályázatot hirdet

Támogatáskezelési és projektfinanszírozási vezető

munkakör betöltésére.

FELADATOK:

  • Fejlesztési programok megtervezésének, előkészítésének koordinációja, teljes körű lebonyolításának irányítása: pályázatok meghirdetése, befogadása, értékelése, a támogatási döntések előkészítése, a szerződéskötési folyamatok lebonyolítása;
  • A hazai és nemzetközi forrásokból finanszírozásra került támogatások pénzügyi lebonyolításának, kötelezettség nyilvántartásának, lebonyolítási bankszámla vezetésével kapcsolatos feladatok ellátásának összehangolása és ellenőrzése;
  • A hazai és nemzetközi forrásokból nyújtott támogatások felhasználásának ellenőrzése;
  • A megvalósításra kerülő projektekhez kapcsolódó támogatás lehívási, kifizetési, ellenőrzési és adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok koordinálása és ellenőrzése, kifizetési kérelmek összeállításának figyelemmel kísérése és ellenőrzése;
  • A megvalósításra kerülő projektek pénzügyi kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése;
  • Támogatási szerződések és támogatói okiratok államháztartási szempontú pénzügyi előkészítése, ellenőrzése, ellenjegyzése.

SZAKMAI KÖVETELMÉNYEK:

  • Közgazdasági, pénzügyi és/vagy számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • 5 éves releváns, lehetőség szerint állami szektorban szerzett tapasztalat;
  • 3 év vezetői tapasztalat;
  • Az alábbi informatikai rendszerek ismerete (FAIR, Forrás SQL, OTR, MÁK Electra)
  • Microsoft Office magas szintű ismerete.

SZEMÉLYES KÖVETELMÉNYEK:

  • Proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartási képesség
  • Nagyfokú önállóság a munkavégzés területén
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Analitikus gondolkodás
  • Probléma megoldó képesség
  • Precizitás
  • Képesség csapatban történő együttműködésre

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Cafeteria juttatás a szabályzatnak megfelelően
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

    Amennyiben a fenti elvárásoknak nem felel meg maradéktalanul, jelentkezését nem tudjuk elfogadni.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Finanszírozás
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi, Számviteli vezető
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1027 Kacsa utca 15-23.