Reed Global - Europe is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

A Reed Specialist Recruitment irodájába keresünk egy lelkes, sikerorientált kollégát TALENT SOURCING SPECIALIST pozícióba. TE vagy a mi emberünk, ha jól beszélsz angolul, céltudatos és kitartó vagy, megvan benned az értékesítési véna, és nagy lendülettel tudsz belevágni a munkádba. Az új kollégánk kizárólag szellemi toborzással foglalkozik majd nagy presztizsű multinacionális megbízópartnereink számára. Rengeteg kihívás, a jó munkáért pedig elismerés, fejlődési lehetőség és egy remek csapat várja.

Talent sourcing specialist

Feladatok:

  • Aktív és passzív jelöltek felkutatása adatbázisokban, social media-ban és kreatív csatornákon keresztül
  • Jelöltek felkeresése, proaktív megszólítása telefonon és online felületeken, az ügyfeleinknél nyitott álláslehetőségek felkínálása az érdeklődők számára
  • Jelöltekkel való telefonos interjúk lebonyolítása magyarul és angolul (előszűrés)
  • Jelöltekkel való kapcsolattartás és segítésük a kiválasztási folyamat során, teljeskörű jelölt menedzsment
  • Személyes interjúk szervezése a tanácsadó kollégáknak
  • Álláshirdetések kezelése és beérkező pályázatok értékelése
  • Riportálás és adminiszratív feladatok
  • Komoly KPI-oknak és sales eredményeknek való megfelelés
  • Munkaerőpiaci trendek követése

Elvárások:

  • Lelkesedés, elhivatottság
  • Rátermettség és értékesítési vágy
  • Nagy teherbírás és stressztűrő képesség
  • Képesség nyomás alatt való munkára
  • Magabiztos kommunikáció
  • Magabiztos társalgási angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent a tapasztalat jelöltfelkutatásban és -kapcsolattartásban, de nem követelmény
  • Alapvető érdeklődés a munkaerőpiac alakulása iránt, kifejezett hangsúllyal a szolgáltató szektorra

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik vezető munkaerőközvetítő cégénél fejlődhetsz szakmailag
  • Nagy presztizsű nemzetközi partnercégekkel állsz majd kapcsolatban
  • Egy lelkes, motivált, barátságos csapat része leszel
  • Az alapbéren felül kiemelkedő teljesítményalapú bónuszra számíthatsz
  • Jól átlátható karriertervezési lehetőségek állnak majd előtted
  • Nemzetközi vezetőktől tanulhatsz
  • Soft-skill és szakmai tréningek biztosítottak
  • Remek lokációban dolgozhatsz Budapest szívében

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.