Cpl Hungary

Multinacionális partnerünk Talent Sourcing Specialist pozícióba keres új kollégát. Ez egy remek lehetőség, ami nagyfokú önállóságot nyújt, hogy igazán fontos toborzási projektekben vehess részt.
Egy olyan közegben fogsz tudni dolgozni, ahol el tudod indítani a Recruitmentben a karriered és megbecsülve érezheted magad. Ha elég ambíciózusnak érzed magad, hogy megtedd a pályafutásod első lépéseit, akkor nézd meg mi vár rád partnerünknél!

Talent Sourcing Specialist

Feladataid lesznek:

  • Toborzó kollégák teljeskörű segítése a folyamatokban
  • Jelöltek felkutatása különböző forrásokon keresztül
  • Álláshírdetések kezelése és publikálása
  • Telefonos előszűrések megtartása
  • Interjúk szervezése a Recruitered számára
  • Ad-hoc-ok készítése

Jelentkezz, ha van:

  • Befejezett vagy megkezdett felsőfokú tanulmányod (Emberi erőforrások előny)
  • Magabiztos angol nyelvtudásod
  • MS Office felhasználói szintű ismereted

Soft skillek:

  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Lendületes, célorientált látásmód

Amit a partnerünk kínál:

  • Multinacionális környezet
  • Bónuszok és juttatások
  • Idegen nyelv fejlesztése
  • Érdemi munkavégzés, értékes tapasztalatszerzési lehetőség
  • Jófej kollégák :)

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha érdekel a lehetőség ne habozz jelentkezni! Küldd el az önéletrajzod az alábbi gombra kattintva és kollégánk megkeres a részletekkel!