Talent Acquisition Support Executive

Melon HR Technology Kft.

Otthonról végezhető

Angol nyelven folyékonyan beszélő új munkatársat keresünk Talent Acquisition Support Executive pozícióra, 100% Home Office lehetőséggel az ország bármely pontjáról!

Csapatunk részeként a Te feladatod lesz a cégünk támogatása a teljes toborzási folyamatokban, a munkaköri leírások kidolgozásától a felvételi folyamat befejezéséig.

Amit kínálunk:

  • Külföldi kiutazások, amiket mi fizetünk Neked!
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő tevékenységi kör
  • Átfogó képzési program
  • 100% Home Office
  • Multinacionális munkakörnyezet, fiatal csapat
  • Csapatépítő tevékenységek, online és offline programok, önkéntes lehetőségek
  • Angol/német nyelvtanfolyam

Rád váró feladatok:

  • Munkaköri leírások megtervezése, kidolgozása és frissítése
  • Toborzási anyagok előkészítése, és potenciális jelöltek felkutatása különböző online csatornákon (pl. közösségi média, LinkedIn Recruiter)
  • Beérkező önéletrajzok feldolgozása
  • Előszűrés és interjúzás a jelöltekkel (telefonon, videón és szükség esetén személyesen)
  • Munkaszerződések létrehozása és a beilleszkedés támogatása
  • Támogatás munkáltatói márkánk megfelelő kiépítésében
  • Kapcsolattartás a felsővezetőkkel és a többi csapat vezetőivel
  • Sok külföldi utazás is vár rád!

Elvárásaink:

  • Diploma HR területén vagy kapcsolódó szakterületen szerzett képesítés

  • Legalább 2 év toborzás-kiválasztással kapcsolatos munkakörben szerzett tapasztalat szellemi toborzásban!
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Mivel nemzetközi munkaadó vagyunk, kérjük mindenképp csatolj angol nyelvű önéletrajzot is a pályázatodhoz!
  • Online toborzási platformok ismerete
  • Képesség a csapatban való munkavégzésre
  • Megbízhatóság és kommunikációs képesség a kapcsolattartás és együttműködés kialakítása érdekében
  • Erős szervező- és időgazdálkodási készségek

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Mivel nemzetközi munkaadó vagyunk, kérjük mindenképp csatolj ANGOL nyelvű önéletrajzot is a pályázatodhoz!