BIO-BUILD Kft.
Munkatársat keresünk

Talaj- és talajvíz mintavevő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Környezetvédelemmel foglalkozó Budapesti cég keres környezetvédelmi munkatársat elsősorban környezeti elemekből történő mintavételekhez. Cégünk talajvíz-, ivóvíz-, szennyvíz-, és talajmintavételekkel is foglalkozik az ország teljes területén. Feladataink közé tartozik a monitoring kutak előírás szerinti tisztítószivattyúzása és akkreditált mintavétele, időnként kézi fúrással történő talajmintavétel vagy kútkialakítás, továbbá ezek jegyzőkönyvezése. A munkavégzés gyakran ipari telepeken zajlik, ahová belépés megfelelő tűzvédelmi és munkavédelmi oktatásokon való részvétel és tesztek kitöltése után lehetséges. A munkaidő változó, mivel mindig más területeken dolgozunk, ezért a napi munkaidő hosszát az aktuális feladat határozza meg. Heti átlagmunkaidő 40 óra. Jogosítvány feltétel. Kezdő fizetés nettó 200.000-Ft.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Nyitottság, érdeklődés környezetvédelmi irányban
  • Precizitás, pontosság (mintavételnél különösen fontos)
  • Előfordulhat időnként 1-2 éjszakára lent kell maradni a helyszínen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Környezetvédelmi szakirányú végzettség (pl.: környezetvédelmi technikus)
  • Talajvíz-monitoringban vagy kármentesítésben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

200.000 Ft

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el nekünk önéletrajzát.