A Pannonia Bio Zrt. Takarmány értékesítési munkatárs munkakörbe keres új kollégát Európa legnagyobb etanol gyártó üzemébe, amely a 2012-es gyárindulás óta folyamatosan bővül (a gyár teljes létszáma ma már több, mint 200 fő), és ahol a gyártás világszínvonalon zajlik. A vállalat célja, hogy megtalálja azon munkavállalókat, akik tudásukkal hozzájárulnak a folyamatos fejlesztésekhez és általuk a vállalat újabb sikereket érhet el a termelés és a minőség területén. A cég telephelye Magyarországon, Budapesttől 60 km-re Dunaföldváron található, a vállalat fő profilja az etanol és az állati takarmánygyártás.

Takarmány értékesítési tanácsadó

Takarmány értékesítési, új partnerek felkutatása, területi képviselő csapat támogatása

Feladatok:

  • Takarmány értékesítés, kapcsolattartás jelenlegi partnereinkkel, új partnerek felkutatása
  • Kapcsolattartásra vonatkozó adatok, piaci információk gyűjtése, információk napi szintű rögzítése
  • Cégképviselet konferenciákon, rendezvényeken
  • Területi képviselő kollégák szakmai támogatása
  • Etetési kísérletek beállítása, nyomon követése, kiértékelése

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű valamint, office programok felhasználói szintű ismerete
  • Takarmányozási és értékesítési tapasztalat, valamint takarmányozási szakmérnöki végzettség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.