Vasútegészségügyi Nonprofit Közhasznú Kft.
Budapesti Egészségügyi Központ

Takarítónő

Főbb feladatok, munkák:

    Egészségügyi szolgáltató cég Budapesti rendelőintézete (volt MÁV Kórház Rendelőintézete) keres magára és munkájára igényes, gyakorlott takarítónőt azonnali kezdéssel. A munkavégzés heti 40 óra.

    A leendő munkavállaló feladati közé tartozik a rendelő helyiségek, az iroda, a betegváró, konyhák, mosdók, illetve a kezelő gépek, kezelőágyak fertőtlenítése, tisztán tartása.

    A munkakör betöltéséhez egészségügyi intézményi gyakorlat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • arcképes vasúti igazolvány
  • Szükséges eszközök, munkaruha, védőfelszerelés biztosítása
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Összetartó, jó csapat
  • Kétműszakos munkarend (nincs éjszakai műszak és nincs hétvégi munkavégzés)

  • 1062 Budapest, Podmaniczky u. 109. (volt MÁV Kórház Rendelőintézete)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1062 Budapest, Podmaniczky u. 109.