PENTA UNIÓ ZRT.
Esti takarítónőt (18.00-22.00) keresünk az V. kerületbe

Takarítónő (V. kerület, 4 órás részmunkaidős vagy 8 órás)

Hirdetés szövege:

    A Sas u. és az Arany J. utca sarkán a banknegyed szívében helyezkedik el a közel 100 éves, hat emeletes épület. A 3.000 nm-es ingatlanban nívós iskolák és irodák működnek.

    A megbízó által meghatározott takarítói feladatok ellátása állandó időbeosztással.

    4 órás: hétfőtől-péntekig 18.00-22.00-ig vagy keddtől-péntekig 18.00-22.00-ig és szombaton 15.00-19.00-ig.

    8 órás: Hétfőn 6:00-14:30, Kedd-Péntek 7:00-15:30 További információ és jelentkezés a 06 30 4753687 telefonszámon.

    Feladatok:

    a 5 fős takarító csapatban helytállás
    különböző helységek takarítása kézzel illetve takarítógéppel (porszívó, súrológép)

    mosdók, mellékhelységek, fürdők takarítása, a szemét összeszedése

    időszakosan ablak, ajtó, és a burkolatok, csempék tisztítása

    Elvárások:

    megbízhatóság, precizitás

    jó terhelhetőség

    önálló munkavégzés

    igényes, tiszta munkavégzés

    Fizetés: nettó 100.000 Ft/hónap (4 órára, bejelentve), nettó 190.000 Ft/hónap (8 órára, bejelentve).

    Info: 06 30 475 3687

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Sas utca 25.

Havi nettó fizetési keret:

100 000 HUF