URO-CLIN KFT.

Takarító

Főbb feladatok, munkák:

    Országosan több telephellyel működő egészségügyi vállalkozás pécsi telephelyére takarító munkakör betöltésére pályázatot hirdetünk.

    Feladatok:
    • Pécsett urológiai járóbeteg szakrendelésen takarítói feladatok ellátása
    • 8 órás munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • egészségügyi intézményben szerzett tapasztalat
    • délutános műszak vállalása (13.00-21.00)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • középiskolai érettségi
    • jó kommunikáció készség, megbízhatóság

Amit kínálunk:

    • dinamikusan fejlődő egészségügyi vállalkozás munkájában való részvétel

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7621 Pécs, Irgalmasok utcája 1.

A "Jelentkezem" gombra történő kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.