Telinvest Kereskedelmi Kft. (Telinvest Kft.)
  • Mátraszentistvánon négycsillagos panziónkba a Montem Vendégházba keresünk takarító munkavállalót.

  • Munkatársat keresünk

    Takarító

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Négy csillagos panziónkba várunk takarító pozícióba alkalmi munkavállalót. A munkavégzés minimum heti egy alkalommal, de eseti jelleggel több alkalommal történik. Munkavégzés napja megegyezés szerint, de vendégházunk a pénteki illetve a vasárnapi napokat részesíti előnyben.

      Feladat tartalmazza a vendégek után a szobák takarítását, fertőtlenítését, valamint a közösségi terek, valamint a raktár takarítását, illetve a ház körüli munkákba való besegítést, pl.: érkező áru elpakolásában kollégák segítése, szennyes ruhák összekészítése patyolat számára, vendéházhoz tartozó kertben gazolás.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Önnálló precíz munkavégzés.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      tiszta ápolt megjelenés

      precíz munkavégzés

      önálló munkavégzés

    Amit kínálunk:

      megfelelő bérezés

      kulturált munkakörülmények

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Teljes munkaidő
    • Alkalmi munka

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3235 Mátraszentimre

    Erre az állásra önéletrajz csatolásával jelentkezhet!