Sanimix Kft.

Takarító / Takarítónő

Megbízható takarító munkatársat keres az ország egyik vezető szaniter importőre– Hosszútávra,6 órás munkaidőben, azonnali munkakezdéssel!
Dolgozz egy olyan több mint 26 éves múlttal rendelkező piacvezető magyar vállalatnál, ahol még egy COVID világjárvány idején is megmarad a munkahelyed!

Feladatok:

  • a telephelyen lévő bemutató terem, irodák, folyosók, tárgyalók, szociális helyiségek napi takarítása
  • napi fertőtlenítés higiéniás előírások szerint
  • időszakosan nyílászárók tisztítása
  • tisztítószerek, takarításhoz szükséges eszközök fogyásának figyelemmel kísérése, rendelése
  • tisztító eszközök megfelelő állapotban való tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • takarítói munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • minimum alapfokú iskolai végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

1225 Budapest, Angeli utca

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, a bérigény megjelölésével!