IONTO-COMED Hungária Kft.

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár, Szent László u. 11.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után elküldheti önéletrajzát, vagy telefonon is hívhat bennünket a 06 26 360 411 számon.

Csatlakozz hozzánk

Takarító / Takarítónő

pozícióba!

Feladatok:

    Kozmetikai eszközök gyártásával foglalkozó cég új munkatársat keres

    Pilisvörösvári telephelyünkre azonnali kezdéssel, délelőtti 1 műszakos munkavégzésre keressük új kollégánkat.

    • Főbb feladatok: Irodák, szerelőműhelyek, raktár, konyhák, öltözők, mellékhelyiségek, rendszeres ill. napi szintű takarítására, rendben tartása.
    • Esetenként előforduló egyéb feladatok: áru átvétele, összekészítése, festett áru ellenőrzése, csomagolási munkák.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Precíz munkavégzés, igényesség

    - Csapatmunkára való képesség egy kis cégnél, családias légkörben

Amit kínálunk:

    - Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű, fejlődő, német anyavállalattal rendelkező cégnél.

    - Rugalmas időbeosztás, 4 / 6 / 8 órás munkavégzés.

    - Pontos, időben utalt fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2085 Pilisvörösvár, Szent László utca 11.