INTERFOOD-EUROPA Kft

Takarító/Takarítónő

Főbb feladatok, munkák:

    XV. kerületi cukrászüzem Délutános műszakba, TAKARÍTÓ pozícióba új munkatársakat keres.
    Főbb feladatok:
    • az üzemi gyártási terület takarítása délutános műszakban (14-22óráig)
    • a termelés során keletkező hulladék megfelelő kezelése
    • a gyártástechnológiai és élelmiszer-biztonsági előírásoknak megfelelő tisztasági állapot folyamatos biztosítása
    Főbb elvárások:
    • igényesség, pontosság, megbízhatóság
    • befejezett 8 általános iskolai osztály
    • Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk!
    Amit kínálunk:
    • kellemes munkakörnyezet
    • versenyképes jövedelem
    • hosszú távú, stabil munkalehetőség
    Amennyiben az álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1158 Budapest, Késmárk utca 12.

Havi nettó fizetési keret:

192 000 - 220 000HUF

Fényképes önéletrajzzal, amely tartalmazza telefonszámát is.