77 Ing Kft.
  • A 77 ING Kft. orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

  • Munkatársat keresünk

    Takarító / Takarítónő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • balatonfüredi üzemegységekben, géptermekben takarítási munkák elvégzése,
      • közös helyiségek takarítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • önálló munkavégzés;
      • fix munkaidős munkarend vállalása;
      • megbízhatóság, rugalmasság;
      • motivált, kitartó személyiség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • 2-3 éves szakmai tapasztalat,
      • szakirányú végzettség,
      • középfokú végzettség.

    Amit kínálunk:

      • 8 órás, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás,
      • versenyképes, biztos jövedelem,
      • hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan növekedő vállalatnál,
      • dinamikus, fiatal társaság,
      • kiemelkedő mértékű Cafeteria juttatási csomag.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8230 Balatonfüred, Lapostelki utca 9.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését és jelentkezni szeretne, kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott, szakmai önéletrajzát az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva küldje el hozzánk.