Illés Holding Zrt.
  • A Matko Airport Kft. az Illés Holding cégcsoportjába tartozó leányvállalata. Matkópuszta, Kecskeméttől 10 km-re található - az M5-ös autópályáról könnyen megközelíthető helyszín.

    Komplexumunk központi helyszíne a repülőtér, amely aktívan működik. Nemzetközi versenyek, edzőtáborok, ejtőernyős- és tandemugrások, sétarepülések, műrepülések, hőlégballonozás helyszínéül szolgál.

    A pihenni vágyók részére szálláslehetőség áll rendelkezésre.

  • Csatlakozz hozzánk

    Takarító / Takarítónő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Helyiségek seprése, porszívózása, szekrények, asztalok portalanítása
      • Szociális helyiségeik tisztítása, fertőtlenítése
      • Előterek, közlekedők, folyosók lépcsők felmosása
      • Öltözők, konyha kézi felmosása
      • Általános rend fenntartása
      • Mindennapos higiénikus környezet biztosítása
      • A hulladékgyűjtő edények kiürítése és tiszta tasak belehelyezése
      • Tisztítja például: az üvegfelületeket, tükörfelületeket, radiátorokat és csöveket, világítótesteket
      • Az épületen kívüli területek tisztántartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • terhelhetőség
      • megbízhatóság
      • pontosság
      • munkaidőben való rugalmasság ( hétvégi munkavégzés is lehet )

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • B kategóriás jogosítvány

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Takarítás, Tisztítás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét

    A "Jelentkezem" gombra való kattintás után csatolja az önéletrajzát, bérigény megjelölésével.