Ablak Lux Kft.

Takarító/Takarítónő(esti takarítás)

Főbb feladatok, munkák:

    Kedves Álláskeresők!

    Közel 10 éve stabilan, jól működő takarítócég folyamatosan bővülő csapatába keresünk új munkatársat.

    Augusztus hó végi kezdéssel, felnőtt oktatási intézmény esti takarítására keresünk, megbízható, munkájára igényes takarító kollégát / kolléganőt.

    Az állás, Hétfőtől-Péntekig, este 20h-tól 23h-ig tart, illetve, napközben 1órás ügyeleti takarításra is szükség van.

    Az állásra jelentkezni, a +3630/72-42-747-es telefonszámon, hétköznap 8-17h-ig, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajzzal lehetséges.

    Munkavégzés helye: 6.ker Révay utca.

    Kezdete: Augusztus vége.

    Várjuk jelentkezésüket. Köszönjük, hogy elolvasta hirdetésünk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárásaink:

    - takarításban szerzett több éves szakmai tapasztalat.

    - munkájára és környezetére igényes.

    - megbízható, dolgozni akaró.

    - büntetlen előélet.

Amit kínálunk:

    - korrekt bérezés.

    - bejelentett munka.

    - hosszú távú munkalehetőség.

    - megbecsülés.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1065 Budapest, Révay utca 16.

Telefonon a +3630/72-42-747 számon, vagy "jelentkezem" gomb megnyomásával.