DIETRICH ÉS TÁRSA Kft.

Takarító-sofőr

20 éves tapasztalattal rendelkező, takarítással foglalkozó cég keres takarítót változó terület- és időbeosztással, de összességében napi 8 órás, heti 5 napos munkaidővel.

Főbb feladatok, munkák:

  • A kategóriás irodaházak parkoló területeinek gépi (ráülős) takarítása
  • Egytárcsás, szőnyegtisztító gépek használata adott objektumokban
  • Különböző telephelyeken (irodaházak, bevásárlóközpont, banki terület) ablakozás, alkalmanként udvar takarítása
  • esetenként higiéniai anyagok és iratok szállítása telephelyekre
  • higiéniai anyagok raktárkezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • takarításban és takarítógépek használatában való jártasság
  • B kategóriás jogosítvány
  • rugalmasság
  • jó fizikum
  • munkájára és magára igényes attitűd

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkavégzés
  • támogató környezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Kérjük, vegyék figyelembe, hogy a jogosítvány megléte, a vezetési tapasztalat és takarítógépekben való jártasság elengedhetetlen feltétel!