ÉRTJÜK, HOGY MIT SZERETNÉL, TUDJUK, HOGY MIRE VAN SZÜKSÉGED.
25 évnyi tapasztalatunkkal segítünk neked,
hogy megtaláld a neked legjobb munkahelyet.
Fordulj hozzánk bizalommal!

Takarító 6 órás részmunkaidőben

    A partnercégünk egy dinamikusan növekvő, technológia-orientált középvállalat, amely szemészeti implantátumok és műtéti eszközök gyártásában vezető szerepet tölt be Európában. Zsámbéki központjában találhatóak a kutatás-fejlesztés, a gyártás, a logisztika és a minőségirányítás részlegei, míg Budapesten, Franciaországban és Csehországban lokális, Genfben pedig nemzetközi kereskedelmi irodát működtet. A cég több mint 60 országba exportál, a legfontosabb piacai között van Németország, ahol partnercégeken keresztül jelentős a piaci részesedése.

Főbb feladatok:

  • Irodaépület helységeinek rendszeres, napi szintű takarítása
  • Tárgyalók, irodák, közlekedők, lépcsőházak, konferenciatermek, konyhák, étkezők,
  • mellékhelyiségek takarítása
  • Hulladékok szelektív gyűjtése, hulladék gyűjtők ürítése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Munkaidő vállalása: H-P:14:30-20:30
  • Nagyfokú precizitás, igényesség
  • Csapatmunka

Amit megbízónk kínál:

  • Dinamikusan fejlődő innovatív vállalat stabil háttérrel
  • Versenyképes fizetés, bejárási támogatás, Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Zsámbék